Система управління методичним забезпеченням та літературою
Національного університету "Острозька академія"

Загальнна інформація

LitPro - це система управління методичним забезпеченням та літературою вищого навчального закладу.

Мета проекту: автоматизація збору, обробки, аналізу інформації про базову та рекомендовану літературу, а також передплачені фахові періодичні видання у ВНЗ Національний університет "Острозька академія".

Управління користувачами/кафедрами

LitPro дозволяє спільно працювати над інформацією про забезпечення літературою бібліотеці та кафедрам.

Кафедри котролюють та оновлюють інформацію про предемети, які забезпечуюють. Випускаючі кафедри також проводять аналіз та моніторинг забезпечення по спеціальностях.

Бібліотека має доступ до усіх даних у системі.

Предмети та навчальні курси

Система дозволяє акумулювати та постійно оновлювати інформацію про предмети та навчальні курси, які читаються на різних спеціальностях університету.

Аналіз за безпечення та звітність

LitPro дозволяє провести аналіз забезпечення по спеціальнотях та виявити незабезпечені навчальні курси, або ті курси, про які е оновлено інформацію кафедрами.

У системі реалізовано генерацію звітності про забезпечення для проходження процедури ліцензування та інших потреб відповідно до вимог Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України у форматі MS Office 2007/2010/2013 (*.docx).

.

Доступ для студентів

Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et.

Довідка

На даний момент ми працюємо над створенням комплексу довідкової інформації для користувачів системи.

Довідка буде містити як задокументовану інформацію пор систему у текстовому вигляді, так і у вигляді мультимедіа демонстрацій.

Ідея, директор бібліотеки: Андрій Цапін andriy.tsapin[at]oa.edu.ua
Розробник, технічна підтримка: Юрій Клебан yuriy.kleban[at]oa.edu.ua